Loading

یک دسته بندی را انتخاب کنید

سیاست محیط زیست

environmental-Policy-leaf.png

    ما در ترویج فرهنگ چاپ سبز بسیار سهیم هستیم. با فراهم آوردن روشهای نوین برای تولید نسخ چاپی در تیراژ های محدود تر متناسب با نیاز توانسته ایم نقش بسزایی را در حفظ محیط زیست ایفا نماییم. اهمیت این موضوع به این دلیل است که همه ما ساکنان این سیاره آبی خاکی هستیم و باید در حفظ محیط زیست آن کوشا باشیم.

    ما به طور مداوم با پایش و بهبود عملکرد خود توانسته ایم به سطحی از کارآیی دست یابیم که با به حداقل رساندن ضایعات و دوباره کاری ها مصرف کاغذ و تولید مواد پلاستیکی را به حداقل برسانیم.

   این به معنای اعلام جنگ با زباله های زیست محیطی است. بیایید دست به دست هم با آن روبرو شویم، ضایعات فقط برای محیط زیست مضر نیستند. پول و وقت را هم هزینه می نماید.”

    سبز بودن برای ما به معنای تبعیت از این آیین نامه یا آن آیین نامه نیست، بلکه پیشنهاد روشهای کارآمد در جهت کاهش ضایعات و عمل به آن از سیاستهای اصلی ما میباشد.”

    در صورت نیاز به سفارش آنچه نیاز دارید سفارش دهید و نه بیشتر. 

    به زمانی که یک جنگل با ارزش، از بروشورهای منسوخ شده قدیمی که انبار خود نگهداری کرده اید، خاتمه دهید.

    چاپ دیجیتال بسیار سریع، آسان و مقرون به صرفه است، چرا ریسک انباشت کاتالوگهای قدیمی را بخاطر نازل بودن قیمت واحد می پذیرید؟

     به اندازه مصرف سفارش دهید و همیشه به روز باشید.

    چیزهای دیگری وجود دارد که ما دوست داریم شما نیز بدانید.

    ما تلاش می کنیم در تولیدات خود بیشتر از کاغذهایی، که از جنگلهای با درجه بالایی از نظارت محیط زیست تهیه میگردد استفاده نماییم. چرا که در این جنگلها برای هر درخت مورد استفاده ، درخت دیگری کاشته می شود.”

    استانداردهای دقیق که خودمان تعیین کرده ایم به معنای نپذیرفتن آلودگی، نظارت بر تأثیر ما بر محیط زیست و انتخاب تأمین کننده هایی است که استانداردهای ما رامی پذیرند.”

Please fill check your details and try again

newsletter

به خبرنامه ما بپیوندید

همین امروز عضو خبرنامه شوید تا کدهای تخفیف رایگان و اختصاصی، پیشنهادات ویژه و اخبار ما باخبر شوید.

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین

هم اکنون سفارش دهید

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین