Loading

یک دسته بندی را انتخاب کنید

راهنمای سفارش

فقط چند کلیک تا تحویل سفارش خود فاصله دارید.

     چاپ دیحیتال سی و سه بسیار ساده و روان طراحی گردیده است .فقط کافی است برای مراجعه به سی و سه، هدف و برنامه ایی داشته باشید ما محصولی را به شما پیشنهاد می نماییم که نزدیکترین به آنچه شما خواسته اید باشد. سیستم سفارش گیری این سامانه به گونه ایی طراحی گردیده که با حداقل استفاده از صفحه کلید با اتکا بر هوش مصنوعی خواسته شما را ارزیابی و نزدیکترین محصول منطبق بر خواسته شما را معرفی می نماید. برای جستجو فقط کافیست کلید واژه ایی که در نظر دارید را در نوار جستجوی بالای سایت تایپ نمایید. فورا تمام موارد منطبق بر کلید واژه شما نمایش داده خواهد شد.

     یکی دیگر از روشهای جستجو در این سامانه استفاده از دسته بندی محصولات است. ما در جهت رفاه شما محصولات پر کاربرد را در دسته بندی های متنوع  و متناسب با محل استفاده و کاربرد برای شما قرار داده ایم. این دسته بندی در بالای صفحه منوی سمت راست با عنوان دسته بندی محصولات در دسترس می باشد.

      پس از یافتن محصول مناسب شما میتوانید با انتخاب عناوینی چون سایز, نوع مدیا, گرماژ مدیا و گزینه های تکمیلی سفارش را شخصی سازی نمایید.

 • icon-choose.svgانتخاب محصول
 • icon-spacer.svg
 • icon-spec.svgسفارشی سازی
 • icon-spacer.svg
 • icon-upload.svgآپلود فایل طراحی
 • icon-spacer.svg
 • icon-checkout.svgاجرا و تحویل
 • انتخاب محصول
 • سفارشی سازی
 • آپلود فایل طراحی
 • اجرا و تحویل
مشاهده همه محصولات

      چنانچه فایل طراحی شده ندارید میتوانید  گزینه طراحی ندارم را انتخاب و فیلدهای مورد نیاز طراحی محصول خود را تکمیل نمایید تا سفارش شما توسط همکاران طراحی انجام و در پنل پروفایل شما جهت تایید قرار گیرد . پس از تایید طراحی توسط شما سفارش در مسیر اجرا دنبال میگردد. 

فایل طراحی شده خود را بارگذاری نمایید

      پس از محاسبه قیمت فقط کافیست فایل طراحی خود را با فرمت PDF بارگذاری نمایید. درصورتی که فایل شما قبلا طراحی گردیده لطفا اطمینان حاصل فرمایید که فایل طراحی شده منطبق بر استاندارد های مورد تایید می باشد. این استانداد ها در صفحه پشتیبانی در دسترس است. این سامانه مسئولیتی در قبال فایل های پیوست شده ندارد.

how_it_works_upload_your_artwork.png

نیاز به پشتیبانی دارید؟

      صفحه پشتیبانی ما مجموعه کاملی از پاسخهای سوالات متداول را گردآوری نموده است.

پشتیبانی
how_it_works_support.png

نیاز به قالب راهنما دارید؟

     ما قالبهای آماده با فرمت PDF را برای کاهش خطا در طراحی در صفحه مشخصات هر محصول قرار داده ایم که قابل دانلود است. این قالبها ابعاد صحیح و حاشیه ها و علایم و محدوده های برش را نمایش میدهد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه پشتیبانی مرجعه نمایید.

      دقت فرمایید ما فایل های آپلود شده را مجددا" بازنگری فنی نمی نماییم و فقط توسط سیستم پایش خودکار می شود. لذا هیچگونه مسئولیتی در خصوص طرح اصلاحی مورد قبول نمی باشد. 

how_it_works_templates.png

رهگیری سفارش

سفارشات خود را در صفحه "حساب من" رهگیری کنید.

رهگیری سفارشات

حساب من

   شما میتواندی سفارش خود را در صفحه پروفایل دنبال نمایید. با ورود به سامانه و مراجعه به منوی حساب من در گوشه سمت چپ بالا، سفارشات کنونی خود را رهگیری و سفارشات گذشته تان را تجدید نمایید.

صفحه حساب من

هنوز سؤال دارید؟

چنانچه باز هم سوالی داشتید میتوانید در ساعات اداری از گزینه چت آنلاین ما استفاده نمایید.
اگر درخواست شما آن چنان فوری نیست می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا آدرس ایمیل info@syoseh.ir با ما تماس بگیرید.
همچنین در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۲۴۴۵۲۲ تماس حاصل فرمایید.

Please fill check your details and try again

newsletter

به خبرنامه ما بپیوندید

همین امروز عضو خبرنامه شوید تا کدهای تخفیف رایگان و اختصاصی، پیشنهادات ویژه و اخبار ما باخبر شوید.

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین

هم اکنون سفارش دهید

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین