Loading

یک دسته بندی را انتخاب کنید

چرا ما را انتخاب کنید؟

images.png

 ضمانت چاپ دیجیتال را خود مشاهده کنید!

ساده است. ما عاشق شغلمان هستیم و با بیش از ۱۸ سال تجربه در چاپ دیجیتال، نیاز شما را میشناسیم. بالاترین کیفیت چاپ ، سریعترین چرخش کار، سود عاید از هزینه شما را چندین برابر خواهد کرد. 

 از جدیدترین فن آوری استفاده می نماییم. سفارشات شما با استفاده از دستگاه های دیجیتال Canon با وضوح و کیفیت بالا و با رنگ های خیره کننده چاپ می گردد و اینگونه کیفیت خدمات خود و رضایت مشتریان خود را تضمین می كنیم.

سیستم سفارشات آنلاین ما، ساده و کاربر پسند است  و فرآیندهای تولید خودکار آن صرفه جویی بسیاری در زمان و انرژی برای شما به همراه خواهد داشت. در حقیقت، سفارش آنلاین ما بسیار سریع و آسان است و احساس می کنیم در تماس تلفنی با شما هستیم و با شما صحبت می کنیم.

 ما در چاپ دیجیتال متخصص هستیم بنابراین  نیازی به حضور مستقیم شما نیست.

این برای شما چه معنی دارد؟

فرض کنید شما در خارج  محدوده هستید و برای جلسه فردا مجموعه ای از بروشورهایتان را می خواهید. فردا! غیرممکن؟ نه. به همین دلیل ما اینجا هستیم

فقط PDF طراحی خود را برای ما ارسال کنید، چند گزینه ساده را انتخاب کنید (یا فقط وارد یک کار قبلی شوید و دوباره سفارش دهید)، آدرس تحویل را تایپ کنید و نهایتا یک مجموعه بروشور خیره ‌کننده در هنگام ورود به جلسه منتظر شما خواهد بود.

دوست داریم حس و تجربه زیبای خود نسبت به چاپ دیجیتال  را که با ما تجربه نمودید  با دیگران به اشتراک بگذارید.

بهترین بودن بدون تایید شما هیچ معنایی ندارد .

Please fill check your details and try again

newsletter

به خبرنامه ما بپیوندید

همین امروز عضو خبرنامه شوید تا کدهای تخفیف رایگان و اختصاصی، پیشنهادات ویژه و اخبار ما باخبر شوید.

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین

هم اکنون سفارش دهید

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین