Loading

یک دسته بندی را انتخاب کنید

پشتیبانی

support.png

      در مجتمع چاپ دیجیتال سی و سه ما همیشه آماده پشتیبانی شما هستیم و فقط وقتی خوشحالیم که مشتریانمان خوشحال و راضی باشند. با اتکا بربیش از 19 سال تجربه در چاپ دیجیتال، به برخی از سوالات متداول شما در صفحات پشتیبانی پاسخ داده ایم. ما در اینجا به سوالاتی چون حاشیه امن چیست و چگونه از آن استفاده نماییم؟ و یا فایل آماده چاپ چیست؟ پاسخ داده ایم.

فقط کافی است منوی سمت راست را مورد استفاده قرار دهید تا پاسخ سوال خود را بیابید. پاسخ این سوالات از منوی پشتیبانی بالای صفحه نیز قابل دسترسی میباشد. امیدواریم همه سوالات شما را در اینجا پوشش داده باشیم.

 اما به یاد داشته باشید که ما اینجا هستیم برای پاسخگویی به سوالات شما .سوالات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بنابراین اگر هنوز به کمک نیاز دارید، لطفاً از چت زنده در سایت استفاده کنید. این سریعترین راه برای دریافت پاسخ است یا می توانید با شماره 36244522-031 تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل و یا فرم پیغام در پایین همین صفحه با تیم امور مشتریان ما در ارتباط باشید. ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهیم داد.

فراموش نکنید که لازم نیست حتما خبره این کار باشید، ما هستیم.

ساعات کاری مجتمع چاپ دیجیتال سی و سه در روزهای شنبه تا چهارشنبه صبح ها از ساعت 8:00 تا 17:00 و  پنجشنبه ها صبح از ساعت 8:00 تا 13:30 می باشد.

Please fill check your details and try again

newsletter

به خبرنامه ما بپیوندید

همین امروز عضو خبرنامه شوید تا کدهای تخفیف رایگان و اختصاصی، پیشنهادات ویژه و اخبار ما باخبر شوید.

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین

هم اکنون سفارش دهید

طیف وسیعی از محصولات چاپی آنلاین